Diskuze WS skript po crack WEP klíče

Fórum Diskuze je určeno výhradně ke komentování článků a novinek publikovaných na security portálu airdump.cz. K založení a psaní příspěvků je potřeba registrace.
Odpovědět
kibukaj
Level 1

18 pro 2008, 23:40

Zdravim, mám wifi kartu Edimax EW-7318 USg, Backtrack 3 Final (live cd),a skúšal som spustiť WS skript po crack WEP klíče, stihol som si ho zo stránky (a uložil na plochu), a v Backtrack 3 final som sa ho snažil spustit,len nejak mi to stale nejde otvoriť, Mohol by mi niekto uprestniť ako, čo prestne zadať do konzoly? Skusal som to asi 2 hodiny a nič :-( Vopred diky.
Naposledy upravil(a) kibukaj dne 18 pro 2008, 23:42, celkem upraveno 1 x.

Marcos
Level 5

18 pro 2008, 23:59

Pokud jsi ten skript - soubor ws.tcl uložil na plochu, tak musíš v terminálu zadat: cd /root/Desktop , tímto se dostaneš v terminálu na plochu, a následně zadat:

Kód: Vybrat vše

./ws.tcl ESSID IFACE CHANNEL
ESSID - název sítě, IFACE - wireless rozhraní, soudě dle Tvé karty máš rausb0, (samozřejmě musí být v monitor módu), a CHANNEL - kanál, na kterém se nachází accespoint. Toť vše.
Naposledy upravil(a) Marcos dne 19 pro 2008, 00:01, celkem upraveno 1 x.

marian34
Level 2

19 pro 2008, 10:53

Je možné,že tam nemáš atribut pre spúšťanie (práva)

Kód: Vybrat vše

chmod u+x /root/Desktop/ws.tcl
alebo pravý klik na skript -> vlastnosti -> ...

android
Level 7

22 pro 2008, 23:42

Linux je case sensitive operační systém t.z příkaz cd /root/desktop fungovat nebude. Vidím, že to je již opraveno na správný tvar cd /root/Desktop - bylo to ale 2x napsáno s malým d. Jinak funguje i cd ~/Desktop (cz klávesnice ~ jest alt +a)

Každý skript potřebuje po downloadu přiděli oprávnění jak bylo uvedo příkazem chmod nebo v GUI okně vlastnosti skriptu.

Odpovědět
  • Informace