Rozdiel Crack WEP medzi BackTrack 5 a Kali Linux-1.0.9 AMD64

Odpovědět
jano101
Level 0

23 zář 2014, 10:39

Kto mi toto vysvetlí následujúce. Beží na Virtual Boxe. Popisujem:

Ak moutnem BackTrack 5 3rd a hrajkám sa s WEP hackingom tak no problém, všetko ide až do úspešného konca

Ak moutnem Kali Linux-1.0.9-amd64 a idem celou procerdúrou až po falošnu deautorizáciu a použijem príkaz
aireplay-ng -1 0 -a /MAC/ mon0 tak príkaz síce zoberie ale nič sa nestane skôr mi napíše aby som špecifikoval bssid /nemám urobený screen/

Proste dva rovnaké postupy ale pri kali končím pri aireplay-ng -1 0 -a /MAC/ mon0

Kde je prosím problém ?

menom
Level 6

24 zář 2014, 20:05

Sú to dve odlišné linuxové distribúcie, aj keď na nich môžu bežať programy s rovnakým názvom, kali používa novšie verzie programov.

Ale podobne aj program v novom windows nebude tej istej verzie aká bola napríklad v XP.

Prečo sú odlišnosti vo funkcionalite staršej a novšej verzie, to je otázka pre toho kto ten program vytvoril.
Jednoducho to je vývoj.

Obvykle stačí do terminálu zadať:

Kód: Vybrat vše

nazovprogramu --help
A máš nápovedu.

V tvojom prípade:

aireplay-ng --help
Ak to nestačí, tak by si mal hľadať na stránkach, kde sa aktívne zaoberajú s kali linux.

jano101
Level 0

24 zář 2014, 20:13

no dobre teda

aireplay-ng
sa rozdielne správa na BackTrackse a rozdielne na kali????

idem to kuknúť :)

wire
Level 8

02 říj 2014, 13:20

Mrkni na airdump.cz wiki na tutoriál Hacking WiFi sítí.. Je tam popsán rozdílny zápis toho samého příkazu :D To co napsal menom bude nejspíš ta komplikace..

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace