Nefunkční konfigurace kismet.conf

Techniky sniffingu, odposlech dat, hardware, aplikace pro zachycováni dat a síťového provozu, Ettercap, Cain, Kismet, filtrování, analýza dat, keylogger
Odpovědět
Uživatelský avatar
ceklis
Level 1
Příspěvky: 26
Registrován: 10 kvě 2008, 15:59

20 srp 2008, 11:00

Zdravim pouzivam BackTrack 3 final, mám WEP klúč a vložil som ho do /usr/local/etc/kismet.conf (v kismet.conf prepisem wep=00:00::00 mojím WEP klučom). Po spustení programu Kismet sa ale v riadku kde sa ma automaticky dešifrovať trafic pismeno W neuáže. Inak po opetovnom otvoreni kismet.conf tam je povodna podoba (ako keby sa to obnovilo do povodnej podoby).

Uživatelský avatar
backman
Level 7
Příspěvky: 304
Registrován: 30 čer 2008, 17:01
Bydliště: Praha [CZ]

21 srp 2008, 09:31

1. Pokud konfigurace (vložený klíč v konfiguraci) nefunguje znamená to (a čteš to po několikáte) nauč se ovládat operační systém a až pak něco dělej. Přepsat řádek nestačí - obzvlášť v případě, že je zakomentovaný znakem #.

2. Existuješ zde už měsíc a nedokážeš si zapamatovat ani to, že máš uvést základní informace. Jakou informaci? Pokud vím, Backtrack lze používat jako live CD, komprimovanou nebo full instalaci. Jakou verzi používaš nikdo neví.. proto, že to prostě nenapíšeš. Pokuď používaš live CD nebo komprimovanou instalaci, libovolná změna u Backtrack (WiFiSlax, Slack atp) platí pouze do restartu..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host