Lancelot FPGA 2x Xilinx Spartan 6 crack WiFi hesla minerom

Wi-Fi hacking, techniky a aplikace na prolomení zabezpečení bezdrátových sítí. Pentes, hacking Wi-Fi zranitelností, hack firmware, Hacking WLAN
Odpovědět
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 2
Registrován: 09 lis 2013, 19:51

05 úno 2014, 23:49

Dobrý deň, chcem sa spýtať či ste sa niekde na internete nestretli s nejakou implementáciou pre crack wifi (wep/wpa/wpa2..) pomocou lancelot FPGA 2x Xilinx Spartan6. Viem že je možné využit karty od spoločnosti pico ktoré su priamo podporované v backtrack linuxe, no zaujíma ma možnosť použit vyššie spomenute FPGA ktoré je síce primárne určené na bitcoin ťažbu, no zaujímam sa o preprogramovanie týchto FPGA :)

Uživatelský avatar
fcga
Level 1
Příspěvky: 28
Registrován: 21 dub 2009, 11:53
Bydliště: Bratislava

09 úno 2014, 10:08

Ahoj. Nenašiel som parametre Lacelotu (I/O atp.) ale súdiac podľa toho aká masovka ťažba bitcoinov je, nemyslím, že se u minerov bude jednať o plnohodnotné FPGA. Tu by šiel každý výrobca hardware sám proti sebe, keby predával plnohodnotné dosky na miner za nižšiu cenu a rovnaké na iné využitie za cenu vyššiu :)

Vodítko je teda hľadať rozdiel (hardware, software) a porovnať.. Doporučujem nájsť niekoho kto sa problematike FPGA venuje komplexne (napr z ČVUT) a požiadať o odbornú konzultáciu ;)

Kód: Vybrat vše

http://hafik.zuban.name/skola-fpga/kap3_2.htm

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 2
Registrován: 09 lis 2013, 19:51

18 úno 2014, 11:05

Ďakujem za info.

Uživatelský avatar
Picard0147
Příspěvky: 2
Registrován: 30 črc 2014, 16:39

30 črc 2014, 18:10

Pokud je mi známo tak lámání hesla u wpa je velice podobné těžbě cryptoměn - je potřeba zjistit heslo odpovídající hashi, který jsme zachytili při připojení klienta.
Obvyklý postup ať už při slovníkové nebo brteforce variantě je, že HW schopný paralerního zpracování (většinou grafika) počítá hashe k heslům, která dodá crackovací soft.
Takže by se po Lancelotu (který je navíc vývojovou deskou a ne jen a pouze minerem) ani nechtělo něco k čemu nebyl určen, jen by nepočítal hashe btc transakcí ale nějaký jiný (aktuálně mi lanceloty těží LTC), omezení v mém případě nespočívá ve specializaci hw, ale v neznalosti programovánínení, proto mohu využít jen bitstreamy z netu.
Pro využití FPGA ke cracknutí WPA je potřeba napsat si odpovídající bitstream (firmware) a následně upravit a odladit crackovací soft, aby se s Lancelotem s vhodným bitstreamem "bavil". Jen člověk musí umět programovat, což bohužel není můj případ...
Další otázkou je výpočetní výkon Lancelotu pro toto využití.

Odpovědět
 • Podobná témata
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek
 • Informace
 • Kdo je online

  Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti