Backtrack 4 RC2 live CD slovníkový útok WPA-PSK aircrack-ng

Wi-Fi hacking, techniky a aplikace na prolomení zabezpečení bezdrátových sítí. Pentes, hacking Wi-Fi zranitelností, hack firmware, Hacking WLAN
Odpovědět
tornados

07 úno 2011, 21:33

Zdravím všechny, mám Backtrack 4 RC2 spouštěný z CD. Pokouším se o prolomení WPA zabezpečení s kartou Edimax EW-7319USg (používám původní ovládače z BackTrack) a vše probíhá dobře do doby než zadám poslední příkaz
aircrack-ng output-01.cap -w /root/tools/dictionaries/Memories.lst
Po stisknutí enteru se objeví jen jako poslední nápis Quitting aircrack i když by měl naběhnout aircrack-ng a louskat hesla - nic se neděje, jako by terminál zamrzl. Vyzkoušel jsem to i na BackTrack 4 Final i BackTrack 3 a vždy stejné. Pls kde by mohla být chyba???

backman
Level 7

08 úno 2011, 08:24

1. Ten slovník je tak malý, a procesor tak pomalý že se to sprocesuje dřív než terminál stihne ukázat progres
2. V slovníku je chyba která zlikviduje síšnu aircrack-ng
3. Špatná cesta k slovníku..

Nic dalšího mne nenapadá.. Prubni nakopírovat pár slov do obyč texťáku přímo v Linuxu a použít to jako slovník nebo ten stávajíci nakopíruj přímo do složky kde je .cap soubor
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

tornados

08 úno 2011, 22:16

To první bych vyloučil jedu na dost slušné mašině. Druhá možná, když to ale dělá i na ostatních BackTrack verzích taky ne..
A ta špatná cesta ke slovníku možná ale jaká je teda správná nebo kde jej mám hledat?

backman
Level 7

09 úno 2011, 07:46

Pokud je v slovníku chyba tak to právě bude všude stejné :) a padat to bude všude stejně i v případě, že je špatná cesta ke slovníku.. Cesta kamkoliv se v Linuxu zadává pomocí Tab.. výuku základů Linuxu tady ale řešit nebudeme..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

Odpovědět
  • Informace