Jak vystopovat hackera v počítači?

Wi-Fi hacking, techniky a aplikace na prolomení zabezpečení bezdrátových sítí. Pentes, hacking Wi-Fi zranitelností, hack firmware, Hacking WLAN
Odpovědět
kobaltin
Level 0

20 říj 2010, 14:39

Mám pozdezření, nebo spíš jsem si dost jistý, že mi někdo šahá do počítače. Potřebuju zjistit kdo to dělá, nějak ho/ji najít. Jelikož se v tomhle oboru vůbec nevyznám, pokouším se takhle najít někoho zkušeného, kdo by mi s tím mohl pomoct. Budu velice vděčný za jakýkoli pokrok, už mě z toho docela přepadá zoufalost...

Ještě bych chtěl napsat že se dokážu celkem dobře učit novým věcem a pokud mi někdo schopný bude ochotný pomoct, věřím že ho nebudu moc trápit idiotismem.

backman
Level 7

20 říj 2010, 15:12

Tohle je na audit né na vzdálenou "pomoc" nebo konzultaci e-mailem.. :) Kevšemu nejsi schopen přečíst ani pár dobře míněných rad (na které je odkazováno u registrace a slouží zároveň i jako pravdila fóra)..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

kobaltin
Level 0

20 říj 2010, 17:13

backman v jednom máš pravdu, pravidla jsem si nečetl. Registroval jsem se i jinde a opravdu jsem neměl chuť číst si všude obsáhlá pravidla. Jestli narážíš hlavně na tuhle část
Nežádejte v diskuzi o (písemnou) pomoc, konzultaci s hledáním hackera, stopováním komunikace nebo sledování nevěrného manžela.. Jedná se o pokročilé techniky (mnohdy) na hraně zákona a nikdo nemá sebemenší zájem řešit vaše osobní potíže. O tyto úkony lze zažádat oficiálně, v mezích zákona a za finanční protiplnění - spíš ale vyjímečně
Tak pokud mi tu nikdo nepomůže, může tu nějaký admin můj účet rovnou smazat ;)

backman
Level 7

20 říj 2010, 20:13

Jj klidně piš.. obvykle ti všude poradí reinstalaci nebo oskenování antivirem a máš vymalováno :) Mrháš časem..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

kobaltin
Level 0

20 říj 2010, 20:27

Jasně, nějak se začít musí... Nevíš teda kde se pohybujou hekři od bystré hlavy? :) Mrhání časem bych se rád vyhnul, proto se nesnažím něco zdlouhavě učit sám, ale hledám si pomoc....

Odpovědět
  • Informace