Skrytí počítačů za routerem ve WiFi síti

Podporované (promiskuita a monitor mode) zařízení, specifikace, vlastnosti, kompatibilita, alternativní konfigurace a firmware, patche, ovládače tretích stran
Odpovědět
Vulpes0

22 úno 2013, 21:39

Zdravím, pomocí Backtrack 5 se mi podařilo prolomit jednoduché šifrování WEP. Nyní se chci na síť připojit a dál její signál distribuovat. Avšak brání mi jedna maličkost. Signál šířím pomocí dvou routerů (jeden v režimu klient, druhý access point). K síti jsem se připojil bez problémů, ale chtěl bych být v síti skrytý před network scannery, možná by i stačilo kdyby bylo vidět jen připojující se router a ne všechny připojené počítače (způsobeno nemožností přerozdělit u druhého routeru IP adresy pro svá zařízení; DHCP musí být vypnuté jinak nejde internet). Existuje nějaká varianta? Díky za návrhy. Vulpes0

cocaine
Level 7

22 úno 2013, 22:39

Hele.. tos klidně mohl napsat jen druhou polovinu dotazu. První polovina je pro rešení čehokoliv informačně bezvýznamná. Pokud používáš hardware v konfiguraci klient - router pak to NATuje a za tím nic vidět není.. a mnohdy ani samotná jednotka - a to konkrétně v případě, že se jedná o transparentní bridge.
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

Vulpes0

23 úno 2013, 19:18

Jenomže u mě překlad NAT adres neprobíhá. Pokud zapnu mód, který podporuje NAT, tak mě to nepustí na internet, ale jen do sítě. Jde to i nějak jinak skrýt? A ještě jedna otázka. Pokud network scanner zapnu u sebe v síti, uvidím ostatní pc v síti, na kterou se připojuji nebo ne (se zapnutým NAT)? Díky

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace