Diskuze Internet Explorer

Fórum Diskuze je určeno výhradně ke komentování článků a novinek publikovaných na security portálu airdump.cz. K založení a psaní příspěvků je potřeba registrace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
backman
Level 7
Příspěvky: 304
Registrován: 30 čer 2008, 17:01
Bydliště: Praha [CZ]

29 črc 2008, 12:45

Diskuze k článku Blokování Internet Explorer na webu.

Každý článek (text, tutoriál) z airdump.cz lze od teď diskutovat bez registrace v příslušné Diskuzi. Bez registrace (pokuď o registraci nemáte zájem) může uživatel založit a psát názory do vlákna pro každý článek. Ostatní části Fóra pro odeslání příspěvku vyžadují registraci. Uživatelé s registrací používají svůj účet - výhoda je upozornění na odpověď emailem. Stávající komentáře z článků budou postupně přesunuty do diskuze. Diskuze bez registrace je omezena na komentování obsahu článku.
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

milan

29 črc 2008, 12:46

IE off heh. Ješte před rokem bylo na webových stránkach bežně k videní "optimalizovano pro internet explorer" a ted se zdá, že to Internet Explorer začína schytávat. Jinak klesl podíl tohoto prohlížeče z 97% na 75%.

seG

29 črc 2008, 12:46

Myslel jsem, ze uz se komentovani tady na AirDumpu nedoziju. Ten IE nevim nevim.. no povoleni komentaru je gut

airdump.cz

29 črc 2008, 12:46

No to komentovani je spise pro bulvárni webové stránky. Na manuálech se komentováni textů moc nehodi. Lidi si to pletou s fórem a pokládají pod článkem otázky místo toho aby napsaly do fóra. V každém připadě minidotaz pod příspěvkem nebo doplňujíci info se hodí.

shai

29 črc 2008, 13:27

Zkoušel jsem to na Internet Explorer 7 a nepadl...

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host