Orientace v textech a diskuzích

Čtěte prosím než se zaregistrujete nebo pošlete první dotaz
Odpovědět
Uživatelský avatar
wi-foo
Level 1
Příspěvky: 33
Registrován: 14 kvě 2007, 10:16

14 kvě 2007, 18:07

Verze 20052010# Vítejte. V první řadě díky za váš zájem a účast ve fóru (na IRC kanálu). Fórum je ICT security platforma pro WiFi, pentesting, red teaming nadšence i profi zaměřené jedince pro sdílení, konzultace, diskuzi.

Orientace v textech - Fórum, Portál, Wiki, Hotspot databáze atd - prostě všechny AMP Sec domény a subdomény lze efektivně prohledat pomocí jednoho příkazu. Kupříkladu zajímá vás na airdump.cz vše kde je zmínka o grafické kartě nVidia GTX480..? Do google vyhledávače vložte toto:

Kód: Vybrat vše

site:airdump.cz gtx 480
Z několik set textů obdržíte použitelných 7 výsledků :].

A teď k fungování Fóra.. Jste začínající uživatel? Pokud máte zájem cokoliv seriózně řešit, přečtěte si v sekci Enter témata označené jako důležité. Nechápete nutné minimum? Pak je tu IRC kanál nebo nabídka osobní asistence. Všechny domény AMP Sec (airdump.cz, subdomény a další domény provozovatele) lze prohledat najednou, i pomocí Open Search pluginu (zobrazuje se uživatelům prohlížeče Firefox - na stránce airdump.cz search bar změní barvu - rozklik a můžete přídat vyhledávací engine airdump.cz přímo do vašeho Firefox prohlížeče). Máme i AMP Sec FullText.

Subscribe
Registrací získáváte přístup k odebírání novinek e-mailem a upozornění na nový post v diskuzi. Odběr upozornění z Fora lze deaktivovat pomocí klikacího linku v diskuzi kde jste přihlášení k odběru novinek.

Upozornění na novinky z portálu t.č zrušit nejde (jedná se o jednoduchý skript.). Pokud novinky (na již registrovaný e-mail) odebírat nechcete, nastavte si automatické přesunutí e-mailu do koše ve vašem e-mail profilu a to z domény @airdump.cz. Filtrovat poštu umí každá e-mail schránka i poštovní klient.

Mod, lock, delete, BAN, bez odpovědi

Blbosti v postu, nepřesné (žádné) informace (o konfiguraci, verzi ovládače nebo aplikace, revizi, operačním systému, hardware atp..)
Špatný dotaz příklad: Mám wifi kartu TP-Link 111A a nefunguje mi v BackTrack 4 Linux -> Tato definice neobsahuje ani zlomek informací pro poskytnutí pomoci.. Proč? Neuvádíte jakou verzi BackTrack používáte - mimo originál existuje řada modifikací každé řady BackTrack. Dále neuvádíte revizi karty, chipset ani ovládača na kterém karta běží! Revizi (pokud existuje) zjistíte na štítku karty, kartu v systému a ovládač příkazy lsusb + lsmod a modinfo
- Nikam nevedoucí diskuze, nereagování na upřesňující dotaz
- Zkratky.. mršení a zkomoleniny..
- Pokud zkušenost s hardware někdo vloží do Fóra OK! - Fórum není e-shop proto o rady typu co nakoupit nežádejte!
- Odeslání dotazu na PM místo do fóra, spamování PM
- Víc jak 3 velké písmena za sebou případně ještě žlutou nebo červenou barvou, komplet post zvýrazněn boldem atp
- Klikací odkaz v příspěvku, reklama atp..
- E-Mail, ICQ nebo jiný kontakt v příspěvku nebo podpisu
- Psaní protokolů malým písmem příklad ip místo IP
- Psaní bez diakritky, zbytečné citace, zdrobněliny a čísla v nicku, ignorace internetové etikety atp..
- Registrace z atypických domén, posty z T.O.R atp jsou mazány automaticky by cron (opatření proti spamu)..

Licence a práva *
Za použití libovolné části webů, struktury, motivů, insignii, tradičního vzhledu nebo rozložení template v rámci domén airdump.cz je uživatel (subjekt, příjemce), provozovatel nebo spoluvlastník dotčeného projektu povinen poskytnou náhradu provozovateli airdump.cz ve stanovené výši. Porušení podmínek nebo zneužití libovolné části webů a náhrada jest definováno v této nebo související licenci. Provozovatel domén kolem airdump.cz (přesné znění a podrobné informace lze žádat pomocí kontaktního formuláře) si vyhrazuje právo v případě zneužití projektů, scizení libovolné části, nápadu nebo použití libovolné části bez písemného souhlasu vlastníka autorských práv, žádat adekvátní náhradu.

Držitelem autorských práv (pokud existují) všech textů na doménach kolem airdump.cz je provozovatel domén nebo koordinátor projektů.

AMP Sec (všechny domény spadajíci pod airdump.cz nebo i vzájemně propojené - dále jen web) Fórum, web ani IRC kanál nejsou místem pro dotazování na věci vrámci nutného minima pro ovládání PC, operačního systému, programů.

Pokud není domluveno jinak, doména airdump.cz a domény s ní spojené nejsou určeny na propagaci projektů třetích stran, obchodů, sběr kontaktů za účelem vytváření konkurenčních projektů atp. V případě, že je váš záměr v rozporu se zněním podmínek nebo libovolného ujednání kontaktujte provozovatele domén a domluvte se.

Použitím materiálu nebo registrací vyslovujete souhlas s podmínkamy a jsou pro vás závazné včetně navazujících ujednání (ty jsou umístěny na několika místech airdump.cz, subdoméně nebo dostupné na vyžádání). Provozovatel fóra si vyhrazuje právo na změnu pravidel.

Internetová etiketa je obsáhleji popsána v odkazu..

http://www.catb.org/~esr/faqs/smart-questions.html

Použití CODE a QUOTE - rozdíl

Code Tag

Kód: Vybrat vše

  class post_forward
  {
    public static function handler($object)
    {
      if (config::get('forward_active') == false)
      {
        return;
      }
      $req = new http_request(config::get('forward_site').'?a=post');

      $req->set_postform('password', config::get('forward_pass'));
      $req->set_postform('killmail', stripslashes($_POST['killmail']));
      $req->request();
    }
  }
Quote Tag
Díky že respektujete pravidla fóra.

Odpovědět
 • Informace
 • Kdo je online

  Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů