Asistence pro začínajíci uživatele - Základní pojmy - Abstrakt

Poptávám, nabízim, prodávam - hardware, software, služby
Odpovědět
Uživatelský avatar
backman
Level 7
Příspěvky: 304
Registrován: 30 čer 2008, 17:01
Bydliště: Praha [CZ]

06 dub 2009, 16:48

Asistence pro začínajíci uživatele. S lektorem můžete řešit vše - pokud něco neumíte tato nabídka je pro vás. Texty a aplikace pro penetrační testy jsou i nejsou triviální. Pokud máte pocit, že nechápete * libovolnou věc v podrobně rozpracovaném tutoriálu nebo vyřešené diskuzi, je zde pro Vás nabídka osobní asistence - možnost diskuze pod rámcem stanovené úrovně ve Fóru nebo na IRC kanálu. Co pro vás znamená osobní asistence?

Asistence je služba pro uživatele kteří jsou diskvalifikování už tím, že nechápou třeba ani základní fráze. Možnost zamluvit asistenci osobně nebo asistenci online. Můžete se ptát na libovolnou věc. Neformálně bez stresu. Lektor vám položí několik otázek a pak pro vás navrhne řešení na míru. U konzultace pak můžete diskutovat otázky které máte připravené. Na osobní asistenci se můžete nezávazně informovat pomocí kontaktního formuláře na protálu AMP.

Proč tato nabídka? Ve Fóru nebo na IRC kanálu se objevují uživatelé co nechápou ani základní pojmy. V diskuzi pak dochází ke kolizím a flame na téma do jaké míry lze posouvat (směrem dolů) laťku úrovně diskuzí ve Fóru nebo na IRC kanálu.

Notoricky známa věc je, že začínající uživatel v libovolném oboru navštíví fórum a bez toho aby cokoliv četl, rovnou založí diskuzi. Dotaz bez základních informace (vše je rozepsáno v podmínkach registrace) je automaticky odstraněn v souladu s pravidlem fóra. Není v našich silách stokrát za měsíc požadovat nové uživatele o přečtení cenných rad. Řada uživatelů nečte ani podmínky registrace, kde je právě k mání návod jak postupovat a řešit téma. Začarovaný kruh. Niní odpadla i poslední překážka na vaši cestě k úspešnému začátku v oboru security, hacking, pentesting, Wi-Fi..
* základní fráze - co je základ: jak nakonfigurovat program, aktuální aplikace, řešení chyby, co znamená ten který popisek, přepínače (zejména u linuxových aplikací), funkce programu, parametr, hodnoty, podporovaný hardware, ovládače, notebooky, kabeláž, výkon, jak funguje injekce, jak na crack WEP, co je co.. a další a další začátečnícke témata které se ve fóru nediskutují..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host