Password cracking VNC Hash

PHP, Shell, Exploits, Utils, Programování (programovací jazyky, zdrojáky atp)
Odpovědět
Uživatelský avatar
baracuda
Level 0
Příspěvky: 7
Registrován: 10 kvě 2008, 19:23

15 říj 2008, 03:21

Zdravím vás, doufám neva, že je můj příspěvek v kategorii exploiting.. Kategorie pro crack hesel ve fóru není. Mám VNC hash (pravděpodobně přihlášení klienta pomocí aplikace VNCviewer na VNC server). HASH byl odsnifován WiFi kartou v aplikaci Cain & Abel. Chtěl bych z něho získat heslo. Jedná se o hash 3DES šifry o délce 32 znaků. Je to vůbec realizovatelné? Díky za každou radu. baracuda.

Obrázek

Uživatelský avatar
backman
Level 7
Příspěvky: 304
Registrován: 30 čer 2008, 17:01
Bydliště: Praha [CZ]

15 říj 2008, 12:31

Proč nepokračuješ? :) Na ten záznam klik pravým tlačítkem myši, vybrat send to cracker.. záznam se objeví na kartě Cracker v stejnojmenné položce t.j VNC Password. Tam znovu klik pravým tlačítkem myši na záznam a vybrat z menu. Je tam Bruteforce attack, Password list attack. Pokud vybereš Brute force attack dostaneš konfigurační okno které vypadá nějak takhle (je to ze starší verze Cain - doufám bude vypadat stejně)

Obrázek

V případě, že se jedná o "standardní heslo" (t.j oblibené 11111) bude prolomení otázkou deseti minut. Na ten záznam klikáš v tomhle (vetším) okně. Ten obrázek nahoře je konfigurace brute force útoku, kde můžeš navolit rozsah znaků.

Obrázek
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host