Konfigurace Kismet live CD

Techniky sniffingu, odposlech dat, hardware, aplikace pro zachycováni dat a síťového provozu, Ettercap, Cain, Kismet, filtrování, analýza dat, keylogger
Odpovědět
matres
Level 0

29 črc 2008, 22:34

Zdravím, WEP klúč som crackol, po zadaní WEP mi ukazalo, že som pripojený. Access Point mi ale nepriradil DNS a vychodziu bránu. Ostatne vsetko mi pridelilo. Skusal som do kismet.conf vložiť získany WEP klůš wep=00:30.., po opetovnom spustení Kismet som ale nezískal žiadnu IP. V kismet.conf sa navyše WEP kľůč neuloží. Používam Live CD BlackTrak 3. Internet fungoval cca jednu otvorenu stranku.

Michal
Level 7

29 črc 2008, 22:51

Mal som rovnaký problém, free AP pridelí bránu, cez WEP ako live cd nie. Problém by sa mal vyriešiť inštaláciou OS na disk. Aspoň u mňa to tak bolo.

cocaine
Level 7

30 črc 2008, 03:44

matres To jak píšeš je katastrofa. Na začátku uvedeš, že nemáš DNS - to lze chápat pouze tak, že se nedokážeš připojit do Internetu. Na konci ale píšeš, že Internet funguje (byť krátce).

Co divného shledávaš na faktu, že se paměť vyprazdňuje? Nebo máš nafukovací? Další možnost je, že máš v systému 2x kismet.conf (nevím co bylo myšleno opetovnym startom) a píšeš do špatného souboru.

Odkázal bych na podobnou diskuzi zde ve fóru ale tohle je o něčem jiném myslím. Pokuď to nemá problém s DHCP ale má s DNS pak je to nastaveno tak, že pokuď nemáš správnou MAC dostaneš IP co je k ničemu.

Michal Konfigurace běží do restartu systému - jedná se o vlastnost, né chybu co potřebuje řešení v podobě instalace.
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

Odpovědět
  • Informace