Hack jednoduché webové stránky a zjistění informací

Wi-Fi hacking, techniky a aplikace na prolomení zabezpečení bezdrátových sítí. Pentes, hacking Wi-Fi zranitelností, hack firmware, Hacking WLAN
Odpovědět
deformator
Level 0

18 říj 2012, 20:42

Ahoj, věděl by někdo jak hacknout jednoduchou webovku s polem pro vyhledávání slov, na základě zadání písmen generuje slova a potřeboval bych všechna slova, která obsahuje. Zadal jsem pouze 11 písmen, tak že kombinací abecedy pro vyhledaní všech slov by bylo asi bambilión. Díky předem

wire
Level 8

20 říj 2012, 09:33

K čemu hack? :) Skript který bude zadávat dotazy do databáze (pokud existuje) a zapisovat výsledky do textového souboru..? Další řešení je lokální skript na generování slovníku (slovníkový útok).. Je o tom zmínka určite i zde na airdump.cz..
Ve Fóru používáme diakritiku, než se ptáme čteme nápovědu a pravidla fóra!

deformator
Level 0

20 říj 2012, 10:57

Ahoj, no perfektní zpráva pro mě už je jen to, že někdo ví že to jde a podle toho co píšeš to vypadá že by to nemělo být ani moc těžký :-). Můj um s PC končí někde na úrovni instalace programů :-/
Nikde jsem nenašel zde soukromou zprávu, nechci zas úplně provokovat tak bych raději kdybys byl ochotný věnovat mi chvilku třeba přes mail nebo Skype. Nebo tu nékde ta SZ je? Každopádně díky za Tvoji odpověď

wire
Level 8

20 říj 2012, 13:26

Tak to si asi pleteš se seznamkou :) K čemu je komu řešení které někdo napíše do Skype? Slovnikový útok, generovat wordlist => vyhledávač na airdump.cz.. a máš to.. Pokud chceš napsat skript na míru poptávka => Bazar zde na forum.airdump.cz

Pochybuju ale, že to někdo bude dělat (vrámci dobrého srdce) na míru jen proto, že si o to někdo řekne..
Ve Fóru používáme diakritiku, než se ptáme čteme nápovědu a pravidla fóra!

deformator
Level 0

20 říj 2012, 13:53

Nene, já chodim normálně na Agamu ? :-D
Nechtěl jsem Tě takhle nahněvat, já myslel že fóra jsou o diskuzích, radách a řešeních. Ale dobrý, jsem tupec tak že je jen o tom, někoho zde zneužívat o vydávání informací a být napadán z pletení diskuzí o erotice a o Hacku. Klidně bych to zaplatil kdybych našel někoho kdo by věděl jak, evidentně někdo takový je tak já jdu hledat. Díky za info i tak, dalo se to říct normálně, o to aby mi někdo od srdce dělal něco zadarmo nebo kvůli mě ztrácel čas, jsem to fakt nedělal.

deformator
Level 0

20 říj 2012, 14:49

Aha, tak sorry strašně moc...teď jsem totiž pochopil význam věty: K čemu je komu řešení které někdo napíše do Skype? Beru zpět, sypu si popel na hlavu a omlouvám se. wire: mám to tedy popsat přímo tady? To by nebyl problém :-) Jinak to s vyhledavačem-generatorem jsem uplně nepochopil, pokud myslíš vyhledavač do Firefoxu tak ten mi nic nenajde. Ale spíš jsem to špatně pochopil, jsem holt fakt Lama, píše se tam že můžu prohledávat doménu. No nesměj se, fakt nevim :-) Můžu teda popsat přímo o co jde?

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace