Windows aircrack-ng 1.1 a Atheros AR5B125

Wi-Fi hacking, techniky a aplikace na prolomení zabezpečení bezdrátových sítí. Pentes, hacking Wi-Fi zranitelností, hack firmware, Hacking WLAN
Odpovědět
Baterie
Level 0

15 zář 2012, 10:58

Dobrý den, mám jeden dotaz ohledně aircrack-ng 1.1 pre Windows. Mám wifi kartu Atheros AR5B125 v mém netbooku Acer Aspire One AO722 a chtěl bych hackovat WEP a WPA-PSK. Vím, že na WEP nepotřebuju Packet Inject, ale na WPA ano. Moje otázka zní, jestli Packet Inject a další potřebné funkce moje wifi karta podporuje, nebo jak to zjistit.
Zkusil jsem totiž pomocí CommView for WiFi zachytat nějaké pakety (cca. 180 000) a vložit do aircracku.V .CAP souboru bylo cca. 18 000 IVs, ale stejně mi aircrack heslo nenašel. Heslo myslím bylo 128bit. Může to být tím,že karta nepodporuje nějaké funkce? Nebo tím,že bylo paketů pořád málo? Předem děkuji za pomoc!!!

Neeo
Level 0

15 zář 2012, 14:00

V prvom rade by som doporučoval vyskúšať BackTrack Linux a hlavne si zistiť, či je sieťová (wifi) karta podporovaná. Netreba zložito nič nastavovať a väčšina kariet dostupných u nás je pri BackTrack podporovaná. Akú verziu nechám na tebe. Pozri tu na fóre. Na windows aplikácie by som sa vyprdol sú s tým iba problémy. Ďaľšia vec je zabezpečenie WEP. To ešte niekto v tvojom okolí používa?
Navštívil by som hlavný portál airdump.cz a tam hľadal tému na ktorú potrebuješ odpoveď. V tvojom prípade som našiel toto
http://airdump.cz/aireplay-windows-injection/
ale do budúcnosti doporučujem vyskúšať BackTrack Linux alebo inú linuxovu distribúciu. Ďaleko lepšie sa v tom pracuje práve čo sa hackingu sietí týka.

Baterie
Level 0

16 zář 2012, 15:18

Ahoj.tak jsem stáhnul a nainstaloval backtrack 5 (rc3).Beží mi na VMware.Systém běží,ale když chci pomocí příkazu "airmon-ng"
ukázat dostupné karty,nic se mi neukáže.Je možné,že moje zabudovaná wifikarta v netbooku opravdu nemůže nic dělat?
Nedá se to vyřešit jinak,než koupit externí USB wifikartu?

menom
Level 6

16 zář 2012, 21:54

V tom VMWare to integrovanú (neUSB) wifi kartu "neukáže".

Môžeš BackTrack 5 R3 spustiť ako LiveCD, tak že si vyrobíš LiveUSB kľúč a potom pri štarte počítača z USB/CD/DVD nabootuj.
V tom textovom režime napíš startx a stlač enter, aby nabehla grafika.

Druhá možnosť je nainštalovať BackTrack 5 R3 vedľa operačného systému Windows (XP, 7, 8) a mal by si dualboot.

Baterie
Level 0

17 zář 2012, 13:35

No instalovat vedle vidlí to nebudu :) ale liveUSB si udělám .Anebo nedalo by se nějak spojit WiFi kartu s VMware? BackTrack Linux jsem totiž už nainstaloval a trvalo to cca 3 hodiny. Ale pokud ne, zkusím liveCD a napíšu jak to dopadlo..

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace