Backtrack 5 Linux posledny krok prelomenia WPA2

Wi-Fi hacking, techniky a aplikace na prolomení zabezpečení bezdrátových sítí. Pentes, hacking Wi-Fi zranitelností, hack firmware, Hacking WLAN
Odpovědět
jansu
Level 0

12 úno 2012, 14:46

Zdravím Vás neviete mi niekto poradiť? Snažim sa craknut WPA2 v Backtrack 5, idem podľa návodu všetko vizerá že ide, ale posledný krok v príkaze
aircrack-ng -w code.txt wpa-01.cap
stále problém s textovým súborom ako neviem ci ho mám vytvoriť ja pred tým všetkým alebo sa ma vytvoriť sám ked sa dáva príkaz
airodump-ng -c 10 wpa --bssid .... mon0
V návodoch na youtub.com som videl že už dávaju vytvoreny *.txt súbor zo zdroja /root/*txt kde su aj uložené ostatné súbory (wpa-01.cap atď..) Ale ja tam nikdy taký textkový súbor nemám. A vždy mi to vypíše problém -w --help.. Neviem kde robim chybu.. alebo je chyba BackTracke 5? Ďakujem za pomoc.

animal
Level 4

12 úno 2012, 15:46

v Backtrack5 chyba nie je... nie som si istý lebo wap/wap2 som nikdy neskúšal ale ten súbor tam nemáš preto že zrejme si si nestiahol žiadny wordlist a v tom návode už ten wordlíst mal takže si musíš stiahnuť wordlist a potom zadať tu cest ak si písal

jansu
Level 0

12 úno 2012, 18:19

A prosím ťa kde stiahnem ten wordlist a ako to mam urobiť. Dík.

animal
Level 4

12 úno 2012, 20:36

Na Google si daj wordlist a tam nájdeš toho kopu, napríklad huge wordlist a ďalšie.. Neviem či sem môžem dať link ale ako som písal na Google je toho veľa a spravíš to asi tak že napríklad si to dáš na USB alebo na plochu BackTrack a spustíš aircrack (ale ako som hovoril v predošlom príspevku WPA2 som ešte nikdy neskúšal..

fcga
Level 1

14 úno 2012, 11:55

Ak človek nieje schopný spraviť to čo mu program ukáže, že má.. (--help + čítať) tak táto diskusia je myslím strata času.. Navyše v tomto fóre sa nekonzultujú návody z youtube, ale tutoriály vrámci airdump.cz..

U registrácie je odkaz na sekciu v ktorej su užitočné rady.. a odkazy na články, vysvetlivky.. atd atd.. Načo čítať?

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace