Vygenerovaný key na WPA z aircracku-ng nefunguje.

Podporované (promiskuita a monitor mode) zařízení, specifikace, vlastnosti, kompatibilita, alternativní konfigurace a firmware, patche, ovládače tretích stran
Odpovědět
Qiraji
Level 0

10 pro 2013, 09:04

Mám menší problém, chytil jsem handshake, aircrack-ng mi vydoloval key a když jsem se snažil z BackTrack přihlásit na Access Point psalo mi to "Bad Password!" .. Ta samá situace se opakovala ve Windows. Může to být MAC address filtrem? Jinak DHCP client ani nic podobnýho jsem nekonfiguroval.. Předem díky za odpovědi. :-)

menom
Level 6

11 pro 2013, 00:34

Aircrack-ng nerobi chyby.
Vo windows by to malo isť na prvý šup.
Možno si to zle opísal - pozor - treba dodržať medzery, veľkosť písmen, prípadné špeciálne znaky.
Pozor na zapnutú klávesu CapsLock.

Nemá tá sieť slabý signál ?
To môže byť problém pri pripojení.

Filtrovanie mac adries sa dá v linuxe ľahko obísť, nastavíš si mac adresu pre svoju kartu rovnakú ako mal klient ktorý sa pripájal k AP (wifi routru) v čase keď si zachytil handshake.

Nakoniec chyba môže byť aj v samotnom wifi routri, že sa sekol (kousnul) a nekomunikuje až do Restart-u.

guli128
Level 2

13 pro 2013, 21:24

Možno to je iba moja neznalosť ale myslím že 2 rovnaké MAC adresy nemôžu byť pripojené na jeden router

menom
Level 6

22 pro 2013, 21:14

Toto by ťa mohlo zaujímať:

Kód: Vybrat vše

http://en.wikipedia.org/wiki/MAC_spoofing

Qiraji
Level 0

28 led 2014, 20:14

No, zkousel jsem to heslo opisovat vselijak, ale ani jednou jsem se uspesne nepripojil. A zadneho klienta jsem na ap nikdy nevidel, pravdepodobne wifi nevyuzivaji (asi se pripojuji pres utp kabel, jinak nevidim duvod proc by meli zapojeny modem..). Uz me opravdu nic nenapada.
*edit: signal mam ve winech "dobry"

Odpovědět
  • Informace