Otazky ohladom crackingu WPA PSK

Podporované (promiskuita a monitor mode) zařízení, specifikace, vlastnosti, kompatibilita, alternativní konfigurace a firmware, patche, ovládače tretích stran
Odpovědět
johny22
Level 1

03 říj 2012, 16:56

Zdravim, vramci svojho studia informatiky mam teraz predmet na ktorom sa zaoberame bezpecnostou bezdrotovych sieti. Jednou z otazok na ktore zistujeme odpoved je pomer dobre zabezpecenych sieti ku vsetkym. Zo 16 zachytenych WPA handshakov som prelomil 3 co si myslim ze je dost slaba uspesnost. K dispozicii mam niekolko slovnikov o celkovej velkosti 12 gb a vsak vacsina je anglicka. Ceskoslovensky slovnik ma iba 100 mb. 2 z troch cracknutych hesiel pozostavali zo slovenskeho slova za ktorym nasledoval rok.
tretie heslo bolo 8 miestne cislo.
Moje otazky:
1. Vie niekto doporucit dobry slovensky wordlist?
2. Kedze na crackovanie pouzivam ewsu, kde je mozne nastavit aj utok pomocou masky, co si myslite ako by mohlo vyzerat take "priemerne" heslo (myslim tym kolko pismen/cisel/... -.
Vdaka za rady
Johny22

andrejdemko
Level 0

29 říj 2012, 10:43

Tak slovenský wordlist si musíš poskladať nejako sám ja som ho ešte nenašiel ale stiahol som si z jedneho prekladača všetky slovenské slová a doplňoval som ich znakmi atď ale počase som sa nato vykašľal ..potom je tu ďalší problém je tu wpa sk s diakritikou ktorú si myslím že je hacknuť takmer nemožné keďže je diakritická

Odpovědět
  • Informace