WiFiSlax 4.6 Final WiFiTouch [CZ]

Aplikace, lokalizace, patche, skripty, wallpapers ke stažení
BRUNO
Level 3

WiFiSlax 4.6 Final WiFiTouch [CZ]

Příspěvekod BRUNO » 18 08 2013 08:21

Byla vydána finání verze Wifislax 4.6 s pracovním jménem Wifitouch. Stahovat můžete z

Kód: Vybrat vše

http://www.wifislax.com
ISO má název Wifitouch-Wifislax-4.6-Final. Já to udělal a čekalo mě velké rozčarování, Wifitouch má v základním nastavení rozlišení monitoru 1920x1080. Což na mém notebooku bylo přímo příšerné. Live CD má ve složce /wifitouch/optional/ uloženo i další rozlišení ato: 1366x768 a 1280x800. Takže si můžete vytvtořit nové Live CD s vaším rozlišením. V této složce jsou uloženy i moduly crda-1.1.2-27dbm a crda-1.1.2-30dbm pro zvýšení výkonu tx-power. Je doporučováno toto zvýšení používat jen z Live CD. Wifitouch se automaticky kopíruje do RAM, jiná volba není.

Pro české příznivce Wifislaxu jsem připravil systém v češtině. Byla změněna úvodní obrazovka takže si můžete hned při startu systému zvolit zda chcete klasický Wifislax, či Wifitouch v rozlišení dle vašeho PC či notebooku. Každá položka má možnost spuštění s prostředím KDE, zkopírovat do RAM a nebo spuštění v textovém režimu. Jsem si vědom, že je ta úvodní obrazovka hodně přeplácaná. Musel jsem ale toto zvolit jelikož byly problémy na některých noteboocích se spuštěním skrze grafické karty. Proto kdo se rozhodne stáhnout si mnou nachystané Live CD, Bude si muset vyzkoušet která možnost je funkční na jeho stroji. Dále jsem přidal do systému možnost instalace na HDD. To originál nemá, ale měla ho beta verze a já ho převzal a upravil pro Wifitouch. Dále jsem přidal generátory hesel
pro Livebox a Neufbox. To většině českých příznivců nic nepřinese, jde o francouzké routry. Já Live CD dělal pro sebe, tak tam jsou :-) Systém defaultně startuje v češtině s českou klávesnicí.
Možnost výběru klávesnice je cz, us, sk.

Kdo se rozhodne pro lokalizovaný Wifitouch-Wifislax-4.6 může stahovat zde:

http://uloz.to/xpyMX9Td/wifitouch-1-iso
Co dodat, snad se vám bude líbit víc než originál.

wire
Level 8

Re: WiFiSlax 4.6 Final WiFiTouch

Příspěvekod wire » 18 08 2013 09:48

Díky. PS: Link neva, hlavně pls jako neklikací ;) (code). Díky.

BRUNO
Level 3

Re: WiFiSlax 4.6 Final WiFiTouch [CZ]

Příspěvekod BRUNO » 18 08 2013 10:19

Ok, napříšte se polepším :-) a su aj chtřejší. Dík

Adler
Level 0

Příspěvekod Adler » 21 10 2013 15:24

BRUNO, práce je to pěkná. Jen trochu nerozumím tomu proč jsi předělával Wifitouch (což je odnož Wifislaxu pro dotykové zařízení resp. pro tablety) a rovnou se nepustil do klasického Wifislaxu 4.6 když jak koukám jsi jej stejně plánoval používat na desktopu potažmo notebooku. Měl bys to samo sebou o dost jednodušší. Jinak i já jsem si přetvořil klasický Wifislax 4.6 k obrazu svému a doplnil jej jak o češtinu tak o pár maličkostí. Ale beztak už je venku verze 4.7 RC4 tudíž zanedlouho tu bude final a čas si zase pohrát.

Duchyn

Příspěvekod Duchyn » 07 04 2014 15:08

Zdravím da se nejak nahrat wifislax na android v telefonu?

ALIANC123

Příspěvekod ALIANC123 » 20 11 2016 15:36

Dobrý,nemohli by ste mi pomocť s nainštalovaním wifislax 4.11 na hdd.Skúšal som asi 10 krát a stale mi to nechcelo nabehnú%t ani cez Grub.Potrebujem ho nainštalovat na čistý pevný disk asi 40 Gb.%Dakujem

menom
Level 6

Příspěvekod menom » 21 11 2016 05:05

A kde sa to zasekne, ak sa dá spustiť inštalačka ako
Live systém, tak by si mohol sem kopírovať čo odpovie terminál
po zadaní príkazov:

sudo fdisk -l

sudo parted -l

Dodržať medzery , veľkosť písmen a v príkazoch je za pomlčkou malé el

Daj odkaz odkiaľ si to stiahol a presne ktorú verziu.

Zpět na