Diskuze nástroj AiroWizard

Fórum Diskuze je určeno výhradně ke komentování článků a novinek publikovaných na security portálu airdump.cz. K založení a psaní příspěvků je potřeba registrace.
Odpovědět
backman
Level 7

31 črc 2008, 00:31

Diskuze článku Windows GUI aplikace pro crack WEP a WPA klíče AiroWizard

Každý článek (text, tutoriál) z airdump.cz lze od teď diskutovat v příslušné Diskuzi. Bez registrace (pokuď o registraci nemáte zájem) může uživatel založit a psát názory do vlákna pro každý článek. Ostatní části Fóra pro odeslání příspěvku vyžadují registraci. Uživatelé s registrací používají svůj účet - výhoda je upozornění na odpověď emailem.
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

android
Level 7

06 pro 2008, 11:47

Po dlouhém hledání jsem na Internetu konečeně našel tolik opěvovaný Airowizard. Zajímá mě jaké verze aplikací obsahuje a zda-li existuje možnost upgrade každého programu co je ve složce airowizard? Děkuji. Ps: Díky za inspirativní článek.

Xfyler
Level 2

06 pro 2008, 19:06

Co máš za verzi? Btw co se týká updatu komponent (aircrack-ng atp) tak si myslim, že můžeš bez problémů protože airowizard je jen GUI, ktery zadava prikazy za tebe do tech programku, takze pokud se nezmeni syntaxe aircrack a spol. tak update asi neni problem

android
Level 7

12 pro 2008, 17:59

Díky za tip, nakopíroval jsem binárky do složky a vše již funguje jako aktualizována verze. Problém ale je, že díky neaktualizovanému rozhraní Airowizard nelze využívat v GUI nové funkce. Budu muset mrknout na to české dvd backtrack..

Odpovědět
  • Informace