Diskuze Hacking & Flashing Linksys

Fórum Diskuze je určeno výhradně ke komentování článků a novinek publikovaných na security portálu airdump.cz. K založení a psaní příspěvků je potřeba registrace.
Odpovědět
backman
Level 7

30 črc 2008, 02:39

Diskuze k článku Kamikaze a tutoriálu Hacking Linksys MMC a Linksys E3000 DD-WRT.

Každý článek (text, tutoriál) z airdump.cz lze komentovat v příslušné Diskuzi. Bez registrace (pokud o registraci nemáte zájem) může uživatel příspěvky pouze číst. Pro možnost deslání příspěvku je nutná registracei. Registrace umožňuje odebírat upozornění na dění ve vlákně na emailem.
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

j.a.r

Dobry vecer. Prosim o pomoc. Koupil jsem si nove WRT54GL a chtel jsem si to predelat na Klienta a nejak jsem se do toho zamotal a nic mi nefunguje. Muzete mi prosim pomoct. moc vas prosim. Dekuji

wiresman

Ahoj. Obnova ze zalohy nefunguje?

j.a.r

30 črc 2008, 02:40

Ahoj, problem je v tom, ze mi nefunguje webové rozhraní a podle návodu se mi to nedari zprovoznit, tak bych tam potreboval dostat aspon original firmware. Dekuju za pomoc.

zer0

Pokud nefunguje webové rozhraní tak se na router připoj pomocí SSH nebo Telnet. Pokud nefunguje ani to, přepni router do recovery modu a pak se nato připojíš pomocí Telnet bez problému.

j.a.r

Pres telnet to semnou komunikuje ale proste v tom neumim a podle navodu na webu mi to nejde. Kdybych to uz nechtel nijak komplikovat a nahrat zpet pouze original firmware, co musim v telnet udelat ? firmware mam ulozeny na C:.

zer0

30 črc 2008, 02:41

Pokud se dostaneš na router stačí podle návodu použít v (z) routeru příkaz wget nebo scp (je potřeba server http, nebo ssh kde je uložený firmware) a po nakopirování firmware zapsat.

j.a.r

Chápu ale vždy mi to oznamuje, že adresa nebo soubor nefunguje, potřeboval bych přesnej návod. Spustím teda telnet, pak dam prikaz open 192.168.1.1, to vypada ze projde a prihlasi mě to. Pak bych tam chtel zkopirovat soubor WRT54GL_v4.30.11_012_ETSI_EN_code, ktery je umisten na C: nebo primo na strankach výrobce. Jak to tam mam nakopírovat?

wiresman

Mám pocit, že jsem to už jednou psal. Příkazem wget stáhnout a příkazem mtd zapsat. Wget se používá:

wget http://adresa.com/slozka/firmware.bin

Pokud to nevezme .bin na .trx to lze upravit příkazem dd. Doporučuji navštívit IRC kanál airdump.net jinak tu bude 10 stránek diskuze o základních příkazech. Na webu je i EU firmware.

Spooky
Level 3

16 lis 2008, 21:23

Vím, že jsem někde na nějakém zahraničním fóru viděl k Access Pointu připojené PDA. Nebylo by špatné něco takového udělat. Jinak k čemu všemu bude sloužit SD karta? Díky za odpověď.

backman
Level 7

17 lis 2008, 02:33

K instalaci dalších aplikací třeba, k ukládaní logů z Kismet atp..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

cocaine
Level 7

05 led 2011, 16:26

Ten Linksys E3000 je eye candy hračka :) Jak to šlape?
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

Odpovědět
  • Informace