Diskuze Aireplay-ng injekce Windows

Fórum Diskuze je určeno výhradně ke komentování článků a novinek publikovaných na security portálu airdump.cz. K založení a psaní příspěvků je potřeba registrace.
Odpovědět
cocaine
Level 7

29 črc 2008, 00:03

Diskuze k článku Aireplay-ng - Windows Packet Injection.

Každý článek (text, tutoriál) z airdump.cz lze od teď diskutovat bez registrace v příslušné Diskuzi. Bez registrace (pokud o registraci nemáte zájem) může uživatel založit a psát názory do vlákna pro každý článek. Ostatní části Fóra pro odeslání příspěvku vyžadují registraci. Uživatelé s registrací používají svůj účet - výhoda je upozornění na odpověď emailem. Stávající komentáře z článků budou postupně přesunuty sem.
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

dump'z

29 črc 2008, 00:05

Když deláš vše jak je popsáno v návodu tak ta knihovna po instalaci aplikace CommView v instalační složce určitě je.

roger

Tiež sa mi to deje, skusal som to asi 5x a stale ziadna kniznica sa nevytvorila..

wireless

Stačí postupovat podle návodu. Poslední verze aplikace CommView for WiFi už neobsahuje knihovnu commview.dll (ca2k.dll), t.z používat commview for wifi 5.

kompot

29 črc 2008, 00:06

Dik za info tak chyba je v tom ze pouzivam inu verziu konktretne 5.6..lenze verziu 5 nie je take jednoduche zohnat..prezrel som asi 30 stranok a vsade 5.2, 5.3, 5.6, 6.0 6.2 a ak sa aj nejaka najde ze sa tvari ako 5 ked to stiahnem a precitam readme tak je to zas 6.0. na tejto stranke v download je na stiahnutie 5.6... alebo ked uvadzas verzia 5 myslis tym kazdu verziu ktorá začína na 5? a to som potom znova tam kde som začal lebo ta kniznica sa mi nevytvorila ani pri jednej verzii.

fpga

29 črc 2008, 00:06

verze commview 5.2 stačí, myslím, že vše jak má funguje u verze 5.2. Ta je v downloadu tady na Airdump.net. Jo ještě detail. Pokud chceš používat ovládač s CommView for WiFi nezapoměň ho instalovat. Už tady (na IRC) bylo hafo expertů.

magdalenka

29 črc 2008, 00:07

Ahojte! Mám pročtené vaše skvělé tutoriály, používám Windows XP s SP2 a chci cracknout WEP klíč(IT e-mail mám už jen ze zvyku, zase žiji v Praze) a vy máte snad jediné logické stránky o této problematice... :) Buď teď strávím pár měsíců prohlížením Netu, nebo se přímo zeptám: Mám celkem přijatelné běžné užívatelské schopnosti, ale toto téma je pro mne novinkou. Dotaz 1: mohu si uvedenými změnami nějak nabourat systém? (Vím,že si mohu udělat bod pro navrácení :-) Dotaz 2: Změní zpět něco běžná praxe Atualiuace Windows? Neznáte odkaz na nějakou praktickou stránku, která by nám "snaživým začátečníkům mohla pomoct?

Fakt dobrý WEB :) Díky za každou reakci i odkaz!

glummer

29 črc 2008, 00:07

Ahoj. když máš vhodnou WiFi kartu nejrychlejší pro tebe bude asi aplikace AiroWizard. Co se změn týče, instaluješ pouze jeden ovládač t.z žádny tweak ani změna systému nehrozí. Aktualizace nic nemění pouze aktualizuje. Pokud máš pouze běžnou dovednost doporučuji ti poptat se co a jak na IRC kanálu airdump.net.

magdalenka

29 črc 2008, 00:08

re: Hack začátečník - Airowizard: Díky, našla jsem si na stránkách, jak to v Airowizard vypadá a oproti konzolím se mi to moc líbí. Kde se toho Airowizardu můžu dobrat? Přímé linky (našla jsem 2) nefungují. Je to součástí některého balíčku? Hodně se píše o Aircrack-ng 0.9, ale objevila jsem ke stažení až v2.1. Díky... :)

chaosman

Airowizard je aplikace sama o sobě (obsahuje aircrack-ng, ovládače atd) a momentálně není dostupná protože porušovala nějaká licence a z atheorosu a tamosoftu se ozval "hlas".. T.z pokud to někde najdeš je to tvoje, jinak budeš muset počkat až se kód vyčistí a aplikace bude znovu vydána.

někdo

Skvělá info, vřelý dík! :) Mnohé stránky tohoto webu znám už nazpaměť, ale nedařilo se mi dobrat souvislostí... Neporadíš, kde by se Airowizard dal najít?

kompot

29 črc 2008, 00:09

zdravim, tiez ho hladam, jedine co sa mi podarilo bol aerowizard.... no ale v nejakom divnom jazyku...nieco ako finstina...najlepsie by bolo keby sa nasiel dobrodinec ktory si to stiahol este predtym akko to stiahli zo serverov a poslal nam to... no neviem ci sa taky najde.

magdalenka

29 črc 2008, 00:10

Něco jsem našla, ale nemám to vyzkoušené, musím si koupit správnou WiFi-kartu. Je tam ke stažení i video, jak na to. Dej, prosím, vědět, jestli ti to funguje

kompot

29 črc 2008, 00:10

Uricte si to dnes vecer stiahnem, ak sa podari tak ti dam vediet este dnes alebo zajtra. Ak chces mozem ti nejaku kartu odporucit...viem ze je vela odporucani aj diskusii ale nie je nad osobnu skusenost...tak zatial. Inak asi by bolo rychlejsie a efektivnejsie cez icq to riesit> 257980708

brano

29 črc 2008, 00:12

Zdravim na airdump.cz som si stiahol aircrack-ng-0.9-win. Postupujem cd c:\aircrack-ng-0.9-win a pak ked som do konzoli napisal

airserv-ng -d commview.dll -p 12345 -c 4
airserv-ng -d ca2k.dll -p 12345 -c 4

konzola vypíše: není název nitrniho ani vnejsiho prikazu.a skusal som si sitahnut aj ine aircrack neviem najst kde robim chybu?

romano

29 črc 2008, 00:13

Chlape, tiez som sa babral rovnako..nikdy sa nepokusaj o tieto veci vo windowse lebo prides o chut to robit..

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace