Intel 4965 crack WEP klíče (notebook asus)

Nezařazené
Odpovědět
antiS

27 kvě 2009, 20:13

Dobry den, pročetl jsem hodně článků ohledně hackingu WIFi (crack wep klíče). Chci vyzkoušet prolomení zabezpečení WiFi sítěs tímto zabezpečením. Nevím jen zda je to s mojí konfiguraci možné. Dočetl jsem se, že ať budu dělat cokoliv s WiFi kartou Intel, tak to nepůjde. Chci se pouze ujistit. WiFi karta je: Intel (R) Wireless WiFi link 4965AGN (standartne "namontovana" do meho Notebooku Asus)

Předpokládám, že odpověď bude "nemožné" - v tom případě jakou koupit wifi kartu (nejlevnejsi moznou alternativu)? V obchodech jsem take viděl "wifi prsty" které se dají do USB a slouzi jako WiFi prijmac, je mozne pracovat i s USB wifi? Pokud ano, doporučíte mi něco? Předem děkuji za radu ohledne hardware. Tom

Xfyler
Level 2

27 kvě 2009, 20:54

- lze
- asi nejuniverzalnejsi volba - EW-7318USg

Michal
Level 7

27 kvě 2009, 20:54

Zdravím, nie je nutné čítať tony článkov. Stačí pozrieť na portál a použiť vyhľadávač. Mám na mysli článok o Packet Injection ipw 4965 AGN v operačnom systéme BackTrack 3 s upgradnutým jadrom. V dnešnej dobe je už k dispozícii BackTrack 4 beta s jadrom 2.6.28.1 s podporou pre injekciu paketov. Podľa môjho názoru je to stále experimentálne, autentifikácia je problémová, rovnako fragmentačný útok nespoľahlivý... Pasívnym zbieraním IVs v monitor móde by to ale šlo. S pomocou pri výbere novej karty rovnako poradí vyhľadávač na portáli.

antiS

27 kvě 2009, 22:33

Děkuji za rady, zkusím najít článek jak psal Michal a neco z nej pochytit. Koukal jsem take na ten WiFi adapter a najde se i za 450 Kč, což je myslim celkem dobre. Děkuji za rady, jestli nekdo chce ješte poradit, uvítam každou pomoc ;o) Tom

tukilluki
Level 0

04 čer 2009, 09:06

S kartou IPW 4965 v backtracku 4.1 beta nie je problem prelomit wep. Authentifikacia sa ale riesi pomocou skriptu fake wpa_suplicant. Potom nie je ziadny problem s utokmi na -2 a -3 klienta. Fragmentacki utok som ale zatial netestoval.

Odpovědět
  • Informace