Zmena FUP Wimax internet Telekom

Nezařazené
Odpovědět
aresasus
Level 0

22 úno 2009, 17:39

Mam Wimax telecom, rychlost 120kb/s, po prekroceni 15GB mi automaticky Wimax zapne FUP a rychlost mi klesa na 9kb/s. Neda sa to nejako obist, alebo oklamat? Popripade, u nas v dedine ma tento Wimax asi 20 ludi.. Ako by som zistil ich adresy pristrojov krote dostali k tomu interetu..dal som si ipconfig/all a vo vypise bola fyzicka adresa, pravdepodobne toho pristoja, no a tu adresu potrebujem ziskat a dat ju sebe.. Na streche mam antenu, ktora je nasmerovana do mesta, so strechy do PC mi ide sietovy kabel.. Neviem ci to mam definovat, ako wifi siet, existuje nejaky navod ako najst tie MAC adresy? Diki moc za odpovede

backman
Level 7

22 úno 2009, 18:08

Viz diskuze změna FUP post číslo 4
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

aresasus
Level 0

22 úno 2009, 19:00

No to som cital,ale tam je iba ako si zistim aky mam router nic viac. A v tom bode 4, no je tam odpoved, ale ja hladam nieco konkretne, nějaky návod, alebo nejaku radu... Inak diks za rychlu odpoved..
Naposledy upravil(a) aresasus dne 22 úno 2009, 19:02, celkem upraveno 1 x.

backman
Level 7

22 úno 2009, 19:09

To co píšeš je nesmysl.. v postu 4 je přesně popsáno jaké jsou možnosti..
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

aresasus
Level 0

23 úno 2009, 16:11

Dnes som cely den skusal crackovat wifi, islo to podla navodov na tomto portali perfektne (samozrejme cez wifi kartu). No potreboval by som vediet ako crackovat moj Wimax net, odchytavat mena a hesla pre prihlasenie, popripade MAC adresy ludi, ktory su poblizku a maju net od Wimaxu. Ako pise backman, tie moznosti su urcite spravne, no som troska lama a nenasiel som nikde na nete navod ako to docielit. S linuxom a BackTrack iba zacinam, takze vela toho neviem. Ale rad sa ucim.Bol by som rad, ak by sa nasiel niekto, kto by to vedel vysvetlit. Dakujem

Odpovědět
  • Informace