Backtrack & Wifislax CZ nápověda (FAQ)

Vše kolem distribuce (zasílání cd) Backtrack, WiFiSlax Linuxu v češtině. Podmínky, připomínky, návrhy atp
Odpovědět
wi-foo
Level 1

10 říj 2007, 12:12

U distribuce ktera je vydána na CD i DVD se posíla automaticky DVD (obsahuje více balíčků). K dispozici jsou všechny pentest distribuce (verze) Linuxu t.z záleží pouze od toho co si kdo objedná. Proč si objednat počeštěné médium když je možné volně stáhnout libovolné ISO v angličtině? Díky této službě můžete podpořit portál airdump.cz, v případě počeštěné verze Backtrack nebo Wifislax získáte i aktualizace = přidanou hodnotu.

Odeslání CD/DVD libovolné distribuce

- Balení je bublinova obálka, u Full Packu pouzdro.
- Zásilka je odeslána v pořadí v jakém je naučotváno donate na účet.
- Cena je symbolická (médium, manipulace, pošta = +/- 100 kč kus ).
- Peníze slouží výhradně projektům airdump:cz (nákup testovacího hardware, vylepšení, odměna za honorované texty - seznam je v sekci Stuff zde ve fóru). V případě zájmu lze podpořit portál vyšší částkou.

- Zásilka na Slovensko - Eurogiro, PapyPal nebo SK konto (OTP banka).

Vše popsáno v Nabídce CD + DVD

- Informace žádejte a média poptávajte formulářem v odkazu CD/DVD.
-- Vyplňujte předmet: Není pro špás :) Pošta je automaticky tříděna. Sˇpatný předmět = email skončí jinde. Příklad pro předmět:

Předmět
Objednávka Full Pack
Tělo
Poptávám Full Pack, moje adresa je
vaše jméno
nějaká ulice a číslo
nějaké město
směrovka

Kam mám poslat donate?
Obrázek

wifiown
Level 1

13 říj 2007, 09:33

Zdravím, mal by som záujem o BackTrack a WiFislax CZ. Som z SK a neviem ako zaplatit a hlavne koľko v celku. Posielate aj na dobierku?

wire
Level 8

13 říj 2007, 12:33

Ahoj. Info je dopsané v Nabídce CD, DVD (viz služba Eurogiro a vše kolem). Cena služby je k mání na každé poště. Lze to poslat i dobírkou ale dobírka ČR -> SR je docela pálka. Oplatí se poslat to jako obyčejný dopis nebo balík. Funguje spolehlivě a rychle.
Ve Fóru používáme diakritiku, než se ptáme čteme nápovědu a pravidla fóra!

WiFiM0n
Level 0

15 říj 2007, 23:25

Zdravim. Propaguju ostošet a ještě jsem žádne nekoupil :) Asi kolegům udělám radost a objednám jeden kousek. Jak je to s překladem (co všechno se překládá) a jak dlouho trvá doručení?

wire
Level 8

16 říj 2007, 22:00

wifi píše:Zdravim. Jak dlouho to muze trvat?
Ahoj. Překládá se komplet ovládání (t.z menu) plus pracovní prostředí (KDE). Do skriptů se nesahá. Kdyz se ptáš za jak dlouho dorazi platba na účet + doručení samotne zásilky poštou (v rámci ČR) to je plus mínus 2 + 2 dny.
Ve Fóru používáme diakritiku, než se ptáme čteme nápovědu a pravidla fóra!

artim808

06 lis 2009, 04:33

Zdravím, mal by som záujem o českú verziu BackTrack 3.3. Rád by som si to stiahol cez FTP a zaplatil PayPalom. Použil som formulár ale prišla mi odpoveď, že BackTrack 3.3 si mám vyrobit sam z BackTrack 3.1 podľa návodu v sekcii Stuff. Nemám tam prístup a radšej by som chcel verziu 3.3 od vás, nakoľko tam máte aktualizované aplikácie. Neviem ako sa mam pohnúť ďalej, na akú mailovu adresu mam koľko zaplatiť, na email mi nikto neodpovedá...

cocaine
Level 7

06 lis 2009, 10:17

artim808 vem si Full Pack tím máš přístup do sekce Stuff a věc je vyřešena. Ve Fóru stěží vydiskutuješ něco jinačího..
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

artim808

06 lis 2009, 19:08

Full Pack si teraz nemožem zobrať, platil by som veľa za poštovné. Ten si zoberiem v decembry známy ide do ČR tak mi to prinesie. Teraz potrebujem len ten česky BackTrack 3.3 a nikto mi ho nechce dat. Ja to nechápem kde je problém..

cocaine
Level 7

06 lis 2009, 20:17

Pošta je v ceně - myslím, že to stojí stejně poštou po ČR i na SK. Pokud bydlíš mimo kontinet tak ať to veme kamoš a upne. Pak si to můžeš udělat..
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

backman
Level 7

06 lis 2009, 20:25

artim808 ahoj, odpověď byla myslím vyčerpávající a zbytečně hledáš další důvody nebo vysvětlení. Jediný problém BackTrack verze 3.3 je, že patch kernelu "pro zabalení" upraveného operačního systému funguje špatně. Výsledek je nestabilní a proto je lepší udělat to přímo na disku dle návodu v sekci Stuff. Nic víc nic miň.
Ve Fóru používejte diakritiku a čtěte nápovědu než odešlete první post!

oversx
Level 1

13 kvě 2010, 18:21

Mám dvě otázky:

1) Jak se liší Vaše česká verze s updaty od běžně nainstalovaného BackTrack4-final s (apt-get) upgrade + dist-upgrade včetně přidané češtiny? (kde vše počeštěno není)

2) Pro lámání WPA bych přivítal jenom české slova. Jsou tam takové tabulky a s kolika českými slovy?
Naposledy upravil(a) oversx dne 14 kvě 2010, 17:36, celkem upraveno 1 x.
Standa

android
Level 7

15 kvě 2010, 07:09

Dotaz směrovat na média.. (airdump.cz)

Odpovědět
  • Informace