Full DVD Pack - Nikto sa mi neozval

Vše kolem distribuce (zasílání cd) Backtrack, WiFiSlax Linuxu v češtině. Podmínky, připomínky, návrhy atp
Zamčeno
hybero
Level 0

05 črc 2010, 08:10

POZOR!!!! Nikto sa mi vyse dva tyzdne neozval na odoslany formular kvoli full membership ci ako. Ani na IRC mi nevedeli povedat kam mam napisat tak pisem tu.. Mam zaujem o full set DVD. Ozvite sa prosim.

cocaine
Level 7

05 črc 2010, 20:43

Pozor na co?? Po vydání BackTrack (momentálně se jedná o BackTrack 4 Final CZ AMP Sec Release) je web zahlcen poptávkou po novém médiu.. Do uspokojení všech poptávek to trvá déle. Určitě se ti někdo ozve až budeš na řadě.. Čeká se 3 týdny i víc.. Trpělivost..

Edit: Poptal jsem se a v e-mailu od vás pane není uvedená adresa a není ani podepsán.. na takové e-maily se vůbec neodepisuje!
Jednou deset minut a ušetříš hodiny

hybero
Level 0

06 črc 2010, 06:07

Uz si nespominam ako som kontaktny formular vypisoval, ako vravim, je tomu nejaky piatok, zrejme som neudal adresu, lebo vlastne neviem kolko sa plati/prispieva. Vsetky otazky som napisal v maily.
Ak toho mate tolko tak sa ospravedlnujem, nemyslel som si ze mate vela objednavok pretoze forum nevyzera velmi zivo.

Poslem Vam, pan Cocaine sukromnu spravu s adresou.

cocaine
Level 7

06 črc 2010, 08:24

Pokud do fóra chodí lidé co mají potíž se čtením a psaním.. pak v tomto ohledu ať je tady raději neživo :) Jo a na PM neprosím žádne adresy.. Tohle se řeší na portálu, formulářem..

hybero
Level 0

06 črc 2010, 15:22

Este stale ste mi nepovedali kolko ma to bude stat. Takze kolko stoji full set dvd?

cocaine
Level 7

06 črc 2010, 16:30

Ve FAQ (viz Objednat CD/DVD) na airdump.cz najdeš vše. Přečti si nápovedu na airdump.cz a zařid se dle toho..

Zamčeno
  • Informace