Klient mode na modemu Huawei echolife HG520i

Obecně. Konfigurace běžných věcí a aplikací, připojení, ladění počítačové sítě, hardware, příslušenství, nářadí, topologie, antény, pigtaily, konektory..
Odpovědět
Qiraji
Level 0

28 led 2014, 20:57

Mam dotaz ohledne tohoto modemu, kdyz mi prisel do ruky bylo mi receno ze jeho FW nema klient mode (pripojeni na AP pres modem, jestli tuto funkci spravne chapu..), nekde jsem se docetl o FW dd-wrt ktery tuto funkci ma, ale nikde jsem nenasel spojitost s timhle modemem, pokud ma nekdo nejakou zkusenost s timhle modemem nebo s FW dd-wrt tak napiste. :-) O klient mode mam zajem protoze kamarad mi nabizel ze se na jeho AP mohu pripojit, je vzdaleny cca 200m (primy dohled). Mam po domacku zbastlenou quatro-quad antenu zkousenou na zhruba 300m s primou viditelnosti, antenu bych pripojoval na modem (ktery by byl nekolik metru od anteny na pude), z modemu bych tahnul utp kabel pac na nem na rozdil od koaxialniho kabelu k antene nejsou ztraty (nebo aspon nejsou tolik znatelne). Pravdepodobne se vam toto cele bude zdat jako zbytecnost nebo hloupost ale neni to snad na porad, a kdyz bude moznost chtel bych to nejak dokoncit. Rad si vyslechnu i jine navrhy takoveho pripojeni. Jinak sory za diakritiku, pisu z telefonu..

Xecuto

28 led 2014, 21:58

Pokuď router nemá client mode, tak v úvahu připadá právě dd-wrt (sám používám). koukal sem na tu tvou trolol značku a ten nema podporu dle seznamu. napis jedine na ofik wrt forum nebo se podivej jeste napr. na Tomato a nebo budeš prostě muset jet na repeater. Jinak ten tvuj quatro-quad se normalne rika double biquad, mas tam 4 píči ne ?..

A ještě když už máš ten biquad tak doporučuju spojit s vajíčkem (běžnej satelit z bazáče za par korun).

Qiraji
Level 0

28 led 2014, 22:43

Jo, jo 4 sestry.. No trochu jsem cekal ze huawei nebude mit nikde podporu.. Zkusim to este nejak poresit a treba este nekdo napise. Akorat to co jsi psal na konci jsem moc dobre nepochopil, jinak diky za info :-)

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace