Připojení Intel PRO Wireless 3945 ABG na externí anténu

Obecně. Konfigurace běžných věcí a aplikací, připojení, ladění počítačové sítě, hardware, příslušenství, nářadí, topologie, antény, pigtaily, konektory..
Odpovědět
Qiraji
Level 0

05 lis 2013, 21:57

Ahoj, potřeboval bych poradit s připojením pigtailu na interní wifi kartu v notebooku.
Mám kartu Intel PRO Wireless 3945 ABG (mám i jiné ale, tato mi přijde nejvhodnější), uvnitř notebooku jí mám v miniPCI slotu a na ní jsou připojeny dva dráty (bílý, černý). Našel jsem na netu pigtail (odkaz v níže), ale bohužel si nejsem jistý jak ho připojit, na té kartě jsou dva konektory "U-FL" jenže na obrázku pigtailu je vidět jeden drát a jedna "zástrčka". Můj dotaz teda směřuje na to jestli stačí připojit ten jeden a ten druhej konektor nechat volný. Zdá se mi to divný, že by byl ten druhej volnej.. Bohužel se o tohle zajímám poprvé tak omluvte mojí nevědomost, popř. eště jestli víte něco na toto téma klidně to připište, budu rád za každou informaci.

Kód: Vybrat vše

http://wifi.aspa.cz/pigtail-u-fl-rsma-female-25cm-rg178u-profi-pro-minipci-kartu-r52-cm9-cm10-wlm200nx-z64687/

android
Level 7

06 lis 2013, 11:28

První konektor je MAIN a druhý AUX.. Pokud bude instalován správný ovládač karta se automaticky přepne na správný konektor..

Qiraji
Level 0

06 lis 2013, 14:42

Dneska zkusim, díky za radu :-)

Odpovědět
  • Informace