Jakou vhodnou USB wifi kartu s ext. anténou pro hacking WEP/WPA

Obecně. Konfigurace běžných věcí a aplikací, připojení, ladění počítačové sítě, hardware, příslušenství, nářadí, topologie, antény, pigtaily, konektory..
Odpovědět
GOAULD

29 pro 2011, 01:27

DD, jakou nejvhodnější usb wifi kartu doporučíte pro hacking Wifi sítí? Dle seznamu Wifi karet USB mě zaujala CCaC WL-2203S (V3). Je malá a splnuje všechny předpoklady k úspěšnému použití na "pokusy". Bohužel - už se neprodává (alespon podle e-shopů, které jsem zjistil že ji nabízí). V seznamu karet pak je ještě cenově zajímavá TL-WN321G, ale tam se netestovala promiskuita, takže nevím, zda by byla pro tyto účely použitelná. Navíc - zde není uvedeno jakým výkonem disponuje (celkově v seznamu moc USB wifi karet není...). Používám systém Windows XP, takže bych rád uvítal ty wifi karty, které jsou pro tento způsob využití nejideálnější.. Nicméně - pokud nebude zbytí, tak nevadí... naštěstí dnes jsou Linux distribuce portable, takže není nutno je instalovat do ntb již vybaveného jiným OS. Díky za rady a tipy (především však za zkušenosti)

W3Ph4ck
Level 1

29 pro 2011, 21:26

Ahoj, pod Windows je snad jediný program který mi fungoval na crack WEP klíče a to CommView s PCMCIA kartou TP-LINK TL-WN811N ovšem bez packet injection. Pod Linux do USB používám Alfa AWUS036H...

GOAULD

17 led 2012, 03:53

Díky za tip. Pokusím se podívat zda Vámi uvedenou USB wifi najdu někde skladem.. PS: Existuje nějaká Linuxová distribuce (obdoba pro lámání hesel pod linuxem -slax ophcrack-), obsahujíc již dané "utilitky" pro hack WEP klíčů? Děkuji za info..

PS: Prý existují USB wifi s chipsetem Atheros, které podporují i packet injection, ale žel nevím konkrétní typy. Nerad bych kupoval něco pak bylo k ničemu..

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Informace