IBM T42, atheros 5004, BackTrack 3, aireplay-ng

DDos útoky, crack hesla, OllyDbg, rAdmin, Metasploit, penetrační testy, ladění, Backtrack, Wifiway, Ubuntu, DVL, Nesus, Maltego a další..
Odpovědět
android
Level 7

31 říj 2009, 07:29

Zdravím. Lehce jsem experimentoval se starším notebookem IBM T42. Instalace BackTrack 3 proběhla v pohodě. Zrušil jsem automaticky vytvořené rohraní ath0 v managed módu příkazem
wlanconfig ath0 destroy
Pak nahodil rozhraní ath0 v monitor módu příkazem
wlanconfig ath0 create wlandev wifi0 wlanmode monitor
Program airodump-ng funguje taky bez problému
airodump-ng --ivs -w data --ch 1 ath0
Skončil jsem (doslovně) ale u příkazu
aireplay-ng -0 5 -a MAC adresa -h MAC adresa ath0
kdy to v terminálu blik blik a pak byl celej notebook tuhej. Pouze tvrdej restart. Nevíte kde může být problém? Máte někdo podobnou zkušenost?

Marcos
Level 5

31 říj 2009, 21:26

Zkušenost s tímto žádnou bohužel nemám. Každopádně by to chtělo zjistit, zda uvedený problém způsobuje ovladač wifi karty, nebo přímo aireplay-ng. Pokud máš k dispozici nějakou usb wifi kartu, zkusil bych to samé s ní, a pokud bude vše ok a notebook nezamrzne, bude to tedy asi ovladačem. Pak bych zkusil zkompilovat nějaký starší madwifi ovladač, protože chipset Atheros 5004 je poměrně starý a kdo ví, jak je to s podporou.

android
Level 7

01 lis 2009, 20:45

Byl to nejspíš ovládač v kombinaci s něčím.. Otestována jinačí verze a vše funguje..

Odpovědět
  • Informace