USB device not accepting address

DDos útoky, crack hesla, OllyDbg, rAdmin, Metasploit, penetrační testy, ladění, Backtrack, Wifiway, Ubuntu, DVL, Nesus, Maltego a další..
Odpovědět
jh
Level 1

27 zář 2008, 20:54

Zdravím, zdálo se vše vyřešené, když tu náhle: načítání Backtrack 3 final USB verze z USB flashdisku se zastavilo na této chybě

Kód: Vybrat vše

Initializing USB mass Storage driver...
usb 1-4: device not accepting address 3, error -110
usb 1-4: new high speed USB device using ehci_hcd and address 4
usb 1-4: device not accepting address 4, error -110
usb 1-4: new high speed USB device using ehci_hcd and address 5
usb 1-4: device not accepting address 5, error -110
usb 1-4: new high speed USB device using ehci_hcd and address 6
usb 1-4: device not accepting address 6, error -110
usb 1-6: new high speed USB device using ehci_hcd and address 7
Před tím vše fungovalo. Normálně jsem pracoval v BT3 (KDE rozhraní, "xWindows" (startx)). Po ukončení BT (logout) a následném rebootu se linux zasekne u inicializace storage driveru (viz. nahoře). Stejnětak pokud bootuju z live CD a mám flashdisk zapojen, začne to vypisovat stejnou chybu o USB.

Chybu lze opravit pouze opětovným naformátováním flashdisku a vše od začátku. Předtím se mi to nikdy nestávalo, nevím čím to je. Nevíte někdo jak na to? Dík.

Edit: ještě doplnuju... po naformatovani flashdisku, znovu nahrani BT3 a znovu nabootování, se linux spustí, po restartu (na flashdisku jsem neprovedl žádné změny, jen jsem se přihlásil jako "root", "toor" a napsal "reboot") se zase zastaví u inicializace storage media (viz víše)

jh
Level 1

27 zář 2008, 22:46

Vyřešeno: po dlouhém hledání, konečně vyřešeno musel jsem ještě k acpi=off přidat noapic .. ale nemam z toho moc velkou radost. Nechapu proč to předtím šlo i bez tohoto kroku

Odpovědět
  • Informace