Problém s připojením na AP po cracknutí

DDos útoky, crack hesla, OllyDbg, rAdmin, Metasploit, penetrační testy, ladění, Backtrack, Wifiway, Ubuntu, DVL, Nesus, Maltego a další..
Odpovědět
Qiraji
Level 0

27 říj 2014, 11:16

Zdravím, mám problém s přístupem do wifi sítě. Nedávno se mi podařilo prorazit WPA2 heslo, ale když se snažím připojit přes Backtrack 5 (Wicd) tak se dostanu přes autentifikaci, k přidělení IP adresy, a tady začíná můj problém. Zní to divně, ale někdy adresu dostanu někdy ne. Snažil jsem se tomu pomoct přes příkaz dhclient (-dhclient wlan0), bohužel nevím jestli to má vliv na přiřazení adresy, příkaz používám "naslepo" protože jsem moc dobře nepochopil funkci.. V druhém případě když se připojím pod nějakou IP adresou, tak se nelze nikam dál dostat. Pod systémem Windows (7), se vždy připojím, ale hlásí to "omezený přístup" a dále to hlásí jenom "neznámou síť", snažil sem se dostat na webové rozhraní, hledal jsem bránu přes CMD (-ipconfig), bohužel jí to neukáže. Zatím se mi nic podobného nestalo, tak prosím o radu.

menom
Level 6

27 říj 2014, 22:58

Zní to divně, ale někdy adresu dostanu někdy ne.
To WICD v BackTrack presne takto funguje, neni to tvoja chyba.
Najlepšie pripojiť sa cez iný linuxový operačný systém , ktorý nepoužíva WICD ale Network Manager.
V prípade problémov s opakovaným odpájaním a pripájaním by som ti doporučil v nastaveniach pre tú konkrétnu sieť (ale aj pre ostatné siete) vypnúť v nastaveniach voľbu Automaticky pripojť.

K tomu windowsu (omezený prístup), to závisí od nastavení routra, niekedy pomôže čo som písal, kukni sem:
viewtopic.php?f=7&t=1508

Qiraji
Level 0

29 říj 2014, 14:56

No, něco eště zkusím a uvidím. Věřim že to bude zlobit DHCP, ale když se připojím ve Windows tak mi to nedává výchozí bránu, jestli i IP adresu si nepamatuji. Zkusím nějaký sniffing a snad najdu to co hledám..

Odpovědět
  • Informace